VELKOOBCHOD

Od 1.ledna 2014 nabízíme možnost pro firemní zákazníky se zaregistrovat do firemní skupiny a získat tak rabat ve výši 10%, 15% a nebo až 20% ze základních cen zboží. Výše rabatu je stanovena dle ročního obratu vytvořeného nákupy na našich e-shopech nebo zakázkami vůči naší firmě. Počáteční nastavení ve firemní skupině je 10% rabat pro každého nového firemního zákazníka. První vyhodnocení a vyčíslení pravděpodobného ročního obratu probíhá po 2 měsících od registrace a již za tak krátkou dobu máte možnost získat rabat ve výši až 20% z prodejních cen zboží. Další vyhodnocování výsledků probíhá na konci každého kalendářního roku a pro následující kalendářní rok je zákazníkovi nastavena kategorie podle ročního obratu za minulý rok. Rabatové podmínky platí na veškeré zboží na našich e-shopech i na zakázky uzavírané mimo e-shopy. V takovém případě bude sleva vyčíslena v cenové nabídce nebo faktuře.

10% rabat - roční obrat 0,- / 99.999,-Kč

15% rabat - roční obrat 100.000,- / 199.999,-Kč

20% rabat - roční obrat 200.000,- Kč a výš

 

Registrace do firemní skupiny:

zaregistrujte se do našich e-shopů a e-mailem nám zašlete kopii živnostenského listu nebo jiného oprávnění k podnikání. My vás zařadíme do základní firemní skupiny a po dvou měsících do skupiny podle ročního obratu.

Jakmile jste zařazeni do některé firemní skupiny, tak po přihlášení se Vám zobrazí zvýhodněné ceny pro tuto danou skupinu, za které máte možnost nakupovat. Tyto ceny jsou uživatelům neregistrovaným ve firemní skupině nedostupné.

 

Partnerský program:

pokud navíc máte webové stránky a umístíte na ně náš firemní odkaz, zaplatíme vám za každý nákup uskutečněný prostřednictvím tohoto odkazu na vašich stránkách. Více informací se dozvíte v partnerském programu.

 

 

Ceny pro výpočet rabatu jsou uváděny bez DPH.

Sundesign Griffwerk Vitris Spolehlivá firma 2013 Spolehlivá firma 2014 Spolehlivá firma 2015
Používá se opensource systém OpenCart
SKLO JANÁK - Kování na sklo | Bezpečnostní sklo, © 2024