O NÁS

Na začátku roku 2014 nastavujeme rabatové podmínky pro firemní zákazníky a soustředíme se na rozvoj velkoobchodního prodeje našich produktů.

Vyvíjíme řadu informačních programů týkajících se problematiky celoskleněných realizací z bezpečnostního kaleného skla a zaměřujeme se na bezplatnou technickou i přímou podporu našim zákazníkům.

Stáváme se partnery mnohých montážních firem, kterým dodáváme sklo a kování pro jejich realizace. Nabízíme naše zkušenosti a know-how a vyplňujeme mnohým společnostem chybějící článek se kterým si do té doby nevěděly rady.

Připravujeme internetový obchod zaměřený na prodej celoskleněných dveří a sprchových koutů na adrese "shop. skojanak.cz".

V roce 2013 vyvíjíme a zařazujeme do on-line prodeje první celoskleněné otočné a posuvné dveře.

Měníme strategii a stáváme se výhradně výrobní firmou. Vyvíjíme produkty pro snadnou montáž svépomocí. Snižujeme tak celkové náklady na pořízení skleněných dveří a sprchových koutů aniž by zákazník musel slevovat na kvalitě samotného výrobku.

Pro realizace spojené s montáží využíváme partnerských montážních firem.

V roce 2012 spouštíme náš první internetový obchod zaměřený na kování na sklo na adrese "obchod.sklojanak.cz".

V témže roce uzavíráme obchodní smlouvu s novým dodavatelem bezpečnostního tepelně tvrzeného skla a přecházíme na 1 týdenní intervaly dodávek.

V roce 2011 do našeho programu zařazujeme výrobu bezrámových sprchových koutů a zástěn dle normy ČSN EN 14428+A1.

Rozvíjíme se a hledáme nové zdroje abychom uspokojili co nejvíce zákazníků. V roce 2011 začínáme spolupracovat s našim hlavním dodavatelem kování na sklo firmou Sun Design. Nedlouho nato navazujeme spolupráci s německou firmou Griff-werk, jako hlavním dodavatelem kování na celoskleněné dveře.

Nastává rychlý nárůst poptávky po našich službách a produktech.

Izolační dvojskla a celoskleněné konstrukce děláme souběžně do roku 2010. V tomto roce s výrobou izolačních dvojskel definitivně končíme a začínáme se úzce specializovat na bezpečnostní sklo a jeho aplikace v interiéru.

Naše zaměření je nyní úzce spjato s moderní architekturou a nabízíme od celoskleněného zábradlí a skleněných schodů přes celoskleněné otočné i posuvné dveře až po skleněné desky za kuchyňské linky téměř vše z bezpečnostního skla do interiéru.

V důsledku změn našeho zaměření, končíme v roce 2007 s výrobou skleněných vitráží a svítidel.

V roce 2006 zahajujeme výrobu celoskleněných dveří dle normy ČSN EN 1192.

V roce 2005 získáváme velkou zakázku na dodávku bezpečnostních izolačních dvojskel na strukturální zasklení (fasádu) 3 patrové obchodní budovy.

V tom samém roce se setkáváme s požadavkem na dodávku bezpečnostních tepelně tvrzených skel na celoskleněné vestavěné kanceláře a předělovací příčky místností.

Sháníme vhodného dodavatele kování na sklo a na konci roku 2005 realizujeme dle projektu první zakázku na celoskleněné konstrukce.

V roce 2004 investujeme nemalé náklady do staršího vybavení na výrobu izolačních skel. Začínáme s výrobou a dodávkou izolačních skel pro firmy v našem okolí.

Rozšiřujeme svoje znalosti v oboru bezpečnostních skel a v roce 2003 realizujeme první zakázku na dodání bezpečnostních vrstvených skel na výplně zábradlí.

V roce 2002 rozšiřujeme nabídku o řadu luxusních skleněných lustrů vlastní výroby. Při výrobě svítidel z plochého tabulového skla se poprvé setkáváme s technikou tepelného tvrzení skla (kalením).

Po založení v roce 2001 bylo naší hlavní činností zušlechťování plochého skla. Především výroba vitráží a pískováných výplní interiérových dveří a pískovaných zrcadel.

 

 

Sundesign Griffwerk Vitris Spolehlivá firma 2013 Spolehlivá firma 2014 Spolehlivá firma 2015
Používá se opensource systém OpenCart
SKLO JANÁK - Kování na sklo | Bezpečnostní sklo, © 2024