DOPRAVA

 

Pro přepravu našeho zboží využíváme služeb přepravní společnosti PPL CZ.

 

PPL CZ je jedním z předních poskytovatelů kvalitních služeb v oblasti expresní přepravy se specializací na balíkovou přepravu po ČR a do Evropy a na vnitrostátní paletovou přepravu.

 

 

Způsob dopravy je nastaven podle typu přepravovaného sortimentu:

 

 

Kování

 

Běžné kování, jako jsou různé typy pantů, madel, posuvných systémů a kolejnic do délky 2000 mm a do max. váhy 30 kg zasíláme balíkovou službou PPL. Zásilky jsou po odeslání doručovány následující pracovní den od 8.00 do 17.00 hodin.

 

Cena služby činí 206,- Kč vč. DPH / 1 balík.

 

 

 

Kování (nadrozměr)

 

Kolejnice posuvných systémů, hliníkové a nerezové profily a další kování délky nad 2000 mm zasíláme prostřednictvím paletové přepravy PPL Sprint. Zásilky jsou stejně jako u balíkové přepravy doručovány následující pracovní den od 8.00 do 17.00 hodin.

 

Cena služby činí 359,- Kč vč. DPH / 1 zásilku.

 

 

 

Bezpečnostní sklo

 

Bezpečnostní sklo, celoskleněné dveře, skleněné sprchové kouty a podobný sortiment přepravujeme taktéž prostřednictvím paletové přepravy PPL Sprint. Sklo je zabaleno do fólie a vloženo do dřevěného rámu. V ploše je sklo chráněno polystyrenem a celé opět zabaleno do fólie. Rám je na rozích sešroubován a jeho demontáž probíhá rozšroubováním. K tomu budete potřebovat křížový šroubovák. V jedné zásilce jsme podle váhy schopni poslat 1-3 ks skla. Větší množství rozdělujeme do více zásilek nebo přepravujeme vlastní dopravou. V některých případech, zejména u posuvných systémů nad 3000 mm délky, je nutné kování zaslat zvlášť aby nedošlo k jeho poškození. Zásilky jsou po odeslání doručovány následující pracovní den od 8.00 do 17.00 hodin.

 

Cena služby činí 962,- Kč vč. DPH / 1 zásilku.

 

 

 

Bezpečnostní sklo (naše doprava)

 

U větších zásilek, u nichž nevychází přeprava službou PPL Sprint výhodně nebo se jedná o nadrozměrné formáty skla, nabízíme našim zákazníkům vlastní dopravu dodávkovým vozem vybaveným speciálními přepravními stojany pro pohodlné složení nákladu. Termíny dodání jsou sjednávány individuálně.

 

Cena služby činí 10,- Kč vč. DPH / 1 km (započítávány jsou km tam i zpět).

 

 

 

 

Ceny zahrnují přepravné a balné.

 

 

V den odeslání informujeme zákazníky e-mailem o odeslání zásilky. V e-mailu se nachází sledovací kód pomocí něhož můžete na stránkách PPL CZ sledovat svoji zásilku, případně si s dispečinkem domluvit jiné místo nebo čas doručení.

 

 

 

Sundesign Griffwerk Vitris Spolehlivá firma 2013 Spolehlivá firma 2014 Spolehlivá firma 2015
Používá se opensource systém OpenCart
SKLO JANÁK - Kování na sklo | Bezpečnostní sklo, © 2024