PLATBA

Při objednání zboží v našem internetovém obchodě můžete zboží uhradit následujícími způsoby:

 

 

 

V hotovosti při vyzvednutí

 

Při volbě osobního odběru zboží v našem skladu v Poličce máte možnost zboží uhradit v hotovosti, nelze platit kartou. Hotovost od Vás převezmeme při předání zboží. Zboží si můžete v klidu prohlédnout a ujistit se, že je vše v naprostém pořádku. Sklo a rozměrné předměty Vám rádi pomůžeme naložit do vozu, za zvolený způsob přepravy však neručíme.

 

 

 

Platba při převzetí (dobírka)

 

Při zvolení způsobu dopravy zboží naším přepravcem PPL, máte možnost zboží uhradit v hotovosti nebo kartou při převzetí tzv. na dobírku. Tento způsob platby je standardně zpoplatněn částkou 35,- Kč bez DPH, což je dáno náklady na převod financí mezi účty přepravce a naším.

 

 

 

Bankovní převod

 

Jako třetí možnost Vám nabízíme bezhotovostní formu úhrady bankovním převodem na náš účet. Při volbě tohoto způsobu platby Vám do 24 hodin zašleme na Vámi uvedený e-mailový kontakt zálohovou fakturu k proplacení nebo pokud se stanete registrovaným zákazníkem, můžete si v sekci „Můj účet“ vygenerovat fakturu sami a platbu provést bez čekání. Po jejím uhrazení a připsání na náš účet Vám zboží bude automaticky zasláno. Berte na vědomí, že v některých případech může převod mezi bankami trvat až 3 pracovní dny, ve většině případů jsou však peníze na náš účet připsány hned ten den kdy byly odeslány nebo den následující.

Sundesign Griffwerk Vitris Spolehlivá firma 2013 Spolehlivá firma 2014 Spolehlivá firma 2015
Používá se opensource systém OpenCart
SKLO JANÁK - Kování na sklo | Bezpečnostní sklo, © 2024